Očekávané vrhy

 

 

Popis vrhů dole

 

 

 

line

Bereme záznamy na štěňata pro rok 2024/25.

Přijímáme rezervace. Od těchto spojení očekáváme mohutnou postavu, silné kostry,
pěkné hlavy, perfektní exteriér, syté barvy, ladný pohyb,
vyrovnané povahy.

line

   
   
   

 

1. JCH,KJCH Ursus Bisurman, 3xCAC(CZ,SK,P)3xCACIB

x

CH Wanga Jomo Dharmapala, 3xCACIB(SR,A), 2xCAC(CZ), CACA

   

 X

Ursus x Wanga

 

JCH(CZ,SK)Ursus Bisurmann, CAC,CACIB HD A, ED 0/0 Oči ok. 73 cm. Mladý 3 letý pes, barva black and tan, tmavý pigment, tmavé pálení, nekonfliktní povahy, výborný pohyb. Rád se vystavuje. Má rád lidi i jiné psy.

Wanga Jomo Dharmapala je kompaktní fena se silnou kostrou, širokou hlavou, má tmavé oči a tmavě zlatou barvu. Velmi přátelská a klidná. Vynikající v pohybu, má hustou srst. 

 
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

2.  GCH(CZ, SK), CH(CZ, SK) Dadpa Donno Grogs, CACIB HD A, ED 0/0, 73cm
 X
Rashmi Mani Dharmapala, exc. HD A, ED 0/0, 67cm, barva černá

 

Otec: GCH(CZ, SK), CH(CZ, SK) Dadpa Donno Grogs, CACIB HD A, ED 0/0, 73cm Nádherný pes s tmavým pigmentem, výborného zaúhlení, delší srst, a přátelská povaha. Výborný pohyb. DK 0/0, DLK 0/0 Zdravotní testy negativní. 

Matka: Rashmi Mani Dharmapala,exc.HD A, ED 0/0, 67cm Celočerná fenka s dlouhou srstí a se silnou kostrou a širokou hlavou. Výborný pohyb.Je temperamentní ale hodná. Velice dobrý strážce.DKK 0/0, DLK 0/0

    

VÝSTAVNÍ VÝSLEDKY

VÝSTAVNÍ VÝSLEDKY   
   
   
   
   
 
 

   

Přehled vrhů

  Péče o štěně   Úspěchy štěňat   Plánovaná spojení   Aktuální vrhy
     

 

line

Popis vrhů

 

Štěňata z těchto vrhů si je možno zamluvit ihned! Při závazné rezervaci štěněte před narozením je poskytnuta sleva 1000,- CZK. Při závazné rezervaci před krytím 2000,- CZK. Podle pořadí rezervací probíhá výběr štěňat. Rezervace může být samozřejmě i nezávazná.

Rezervace tel.: +420 776274417,+420 541233453


Štěňata jsou od velmi kvalitních a  výstavně úspěšných rodičů. Popis rodičů je uveden výše (případně naem značky Brit Care, rovněž v době březosti a kojení budou krmeny krmivem této značky pro březí a kojící fenky. DKK všech rodičů je 0/0!! Doklady jsou přiloženy.
Jsou plně naočkované (HDPPiL+Borelióza, včetně vakcíny na Herpes virus
a odčervené. Štěňata odchováváme v rodinném prostředí a budou plně socializována. Odchováváme na speciálních kobercích Vet Bet a Dry Bet, což má pozitivní vliv nejen na zdraví štěňat ale i na návyk čistotnosti!!
Štěňata již učíme venčit ve druhém měsíci takže odcházejí do nového domova již s návykem čistotnosti! Krmena budou rovněž krmivem značky Brit Care a to Brit Care Puppy. Přidáváme ve druhém měsíci přípravky na klouby
a na dobré trávení Probican. Odčervujeme pouze Banminth pastou. Štěňátka budeme předávat s výbavou, startovací dávkou krmení Brit Care Puppy, tetovaná, čipovaná, s papíry původu, cestovním pasem a očkovacím průkazem.
Toto vše je zahrnuto v ceně štěněte! Chovatelský servis je samozřejmostí. Ručíme za zdraví štěňat! Štěňata budete moci sledovat ve druhém měsíci on-line! I nezávazná návštěva ve stanici je vítána.
     
     
 

Závazná rezervace probíhá takto:
Zájemce odešle e-mail začínající textem:"Závazně si rezervuji štěně TD (psa - fenku z vrhu 1. - 2. barvy...) na adresu tibetskadoga@dharmapala.cz. Zpět na jeho adresu bude odesláno podepsané potvrzení (předběžná smlouva) o rezervaci a složení zálohy, které nabude platnosti složením zálohy (1/3 z ceny) na účet uvedený v e-mailu. Záloha může být složena i osobně.

     

 

mobil: 776274417 tel. 541233453 e-mail:tibetskadoga@dharmapala.cz


zpet