Očekávané vrhy

 

Vrhy očekáváme v prosinci 2021

Popis vrhů dole

 

 

 

 

 

 

line

Bereme záznamy na štěňata pro rok 2021/22.

Přijímáme rezervace.

Od těchto spojení očekáváme mohutnou postavu, silné kostry,
pěkné hlavy, perfektní exteriér, syté barvy, ladný pohyb,
vyrovnané povahy.

line


 

1.  CH Parbat Narpo Ransi x Rashmi Mani Dharmapala

 

Otec: CH Parbat Narpo Ransi je mohutný pes s dlouhou srstí, silnou kostrou a širokou hlavou. Má velice přátelskou a milou povahu. Výborný pohyb.Absolutně zdravý pes DKK 0/0 a DLK 0/0, všechny testy negativní.

Matka: Rashmi Mani Dharmapala,exc. Celočerná fenka s dlouhou srstí a se silnou kostrou a širokou hlavou. Výborný pohyb.Je temperamentní ale hodná. Velice dobrý strážce.DKK 0/0, DLK 0/0

  
CH Parbat Narpo Ransi Rashmi Mani Dharmapala,exc
   
 
   
   
   
 


   

VÝSTAVNÍ VÝSLEDKY

VÝSTAVNÍ VÝSLEDKY

  
   

2.  GCH,CH,JCH Dadpa Donno Grogs,CACIB x Wanga Jomo Dharmapala,CAC-CZ,CAC-SR,CACIB exc.

  

 

Otec: GCH,CH, JCH Dadpa Donno Grogs,CACIB Grandšampion, Český šampion, Junior šampion, kanditát na Mezinárodního šampiona. Nádherný pes s tmavým pigmentem, výborného zaúhlení, delší srst, a přátelská povaha. Výborný pohyb. DK 0/0, DLK 0/0 Zdravotní testy negativní.

Matka: Wanga Jomo Dharmapala,CAC-CZ,CAC-SR,CACIB. Kandidátka na Mezinárodního šampiona, kandid?tka na Česk?ho šampiona, kandidátka na Slovenského šampiona. Mohutná fenka zlaté barvy. Má širokou hlavu, silnou kostru hustou srst a výborný pohyb. Velmi přátelská a milá, přesto vynikající strážce!


Dadpa Donno Grogs Wanga Jomo Dharmapala
   
   
 
   
 
   
   
   
   

VÝSTAVNÍ VÝSLEDKY

VÝSTAVNÍ VÝSLEDKY 
   
   
   
   
   
 
 

   

Přehled vrhů

  Péče o štěně   Úspěchy štěňat   Plánovaná spojení   Aktuální vrhy
     

 

line

Popis vrhů

 

Štěňata z těchto vrhů si je možno zamluvit ihned! Při závazné rezervaci štěněte před narozením je poskytnuta sleva 1000,- CZK. Při závazné rezervaci před krytím 2000,- CZK. Podle pořadí rezervací probíhá výběr štěňat. Rezervace může být samozřejmě i nezávazná.

Rezervace tel.: +420 776274417,+420 541233453


Štěňata jsou od velmi kvalitních a  výstavně úspěšných rodičů. Popis rodičů je uveden výše (případně naem značky Brit Care, rovněž v době březosti a kojení budou krmeny krmivem této značky pro březí a kojící fenky. DKK všech rodičů je 0/0!! Doklady jsou přiloženy.
Jsou plně naočkované (HDPPiL+Borelióza, včetně vakcíny na Herpes virus
a odčervené. Štěňata odchováváme v rodinném prostředí a budou plně socializována. Odchováváme na speciálních kobercích Vet Bet a Dry Bet, což má pozitivní vliv nejen na zdraví štěňat ale i na návyk čistotnosti!!
Štěňata již učíme venčit ve druhém měsíci takže odcházejí do nového domova již s návykem čistotnosti! Krmena budou rovněž krmivem značky Brit Care a to Brit Care Puppy. Přidáváme ve druhém měsíci přípravky na klouby
a na dobré trávení Probican. Odčervujeme pouze Banminth pastou. Štěňátka budeme předávat s výbavou, startovací dávkou krmení Brit Care Puppy, tetovaná, čipovaná, s papíry původu, cestovním pasem a očkovacím průkazem.
Toto vše je zahrnuto v ceně štěněte! Chovatelský servis je samozřejmostí. Ručíme za zdraví štěňat! Štěňata budete moci sledovat ve druhém měsíci on-line! I nezávazná návštěva ve stanici je vítána.
     
     
 

Závazná rezervace probíhá takto:
Zájemce odešle e-mail začínající textem:"Závazně si rezervuji štěně TD (psa - fenku z vrhu 1. - 2. barvy...) na adresu tibetskadoga@dharmapala.cz. Zpět na jeho adresu bude odesláno podepsané potvrzení (předběžná smlouva) o rezervaci a složení zálohy, které nabude platnosti složením zálohy (1/3 z ceny) na účet uvedený v e-mailu. Záloha může být složena i osobně.

     

 

mobil: 776274417 tel. 541233453 e-mail:tibetskadoga@dharmapala.cz


zpet